Wykonawca Twojego Ogrodu

B&K to zespół młodych, energicznych ludzi, których pasje na co dzień spełniają się w realizacji projektów ogrodów oraz terenów zieleni. Działalność prowadzimy od 1999 roku. Dzięki połączeniu zamiłowania, wiedzy teoretycznej oraz praktycznej gwarantujemy profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny.

Specjalizacja

Specjalizacja naszej firmy to: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów oraz ich pielęgnacja. Proponujemy odważne rozwiązania w kwestii szeroko pojętego kształtowania krajobrazu. Projektujemy z myślą o Państwa wygodzie oraz potrzebie przebywania w pięknym otoczeniu. Staramy się powiększyć Państwa przestrzeń życiową o komfortowe, tętniące życiem miejsce wyciszenia, relaksu oraz spotkań z najbliższymi.

Projektowanie Ogrodów

Projektujemy zarówno małe ogrody przydomowe jak i duże tereny zielone

Zakładanie Ogrodów

Budowa ogrodów małych, przydomowych i dużych terenów zieleni

Pielęgnacja Ogrodów

Nawet najlepiej zaprojektowany i wykonany ogród wymaga pielęgnacji.

Projektujemy i urządzamy ogrody

Tworzymy ogrody dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Szczególny nacisk kładziemy na:

Jakość

Estetykę

Funkcjonalność

Nasze ogrody są tak różne jak różne są oczekiwania naszych Klientów.

 

Zobacz nasze realizacje

 

Ogrody i tereny zieleni kompleksowo

Oferujemy usługi kompleksowe od projektu przez realizację aż po pielęgnację ogrodów. Nasze uługi ogrodnicze kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy instytucji takich jak deweloperzy, adaministratorzy nieruchomości, urzędy miasta czy gminy.

   Indywidualne projekty

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt ogrodu, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, zgodny z Twoimi oczekiwaniami i zgodnie z jego przeznaczeniem niezależnie od tego czy to ogród typowo wypoczynkowy czy rekreacyjno - wypoczynkowy.

   Solidne wykonanie

Jesteśmy doświadczoną firmą, której pracownicy łączą pracę z pasją. Pasję i zamiłowanie do ogrodów widać w każdym z wykonanych przez nas ogrodów. Do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie. Wsyzstkie ogrody robimy tak, jakbyśmy robili je dla siebie.

Profesjonalna pielęgnacja

Każdy ogród wymaga pielęgnacji od koszenia trawników, przez przycinanie i formowanie krzewów i drzew, aż po naworzenie czy zwalczanie chwastów. Ogród to miejsce szczególne, jeśli nam je powierzysz, zadbamy o to aby pozostało wyjątkowe.