Kontakt

B&K Ogrody i Systemy Nawadniania
Budzyń woj. wielkopolskie

604-342-038
biuro@ogrody-wlkp.pl
   

  Zapoznałem się i akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności oraz warunki serwisu www.ogrody-wlkp.pl*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych. Administratorem danych jest firma ZHPU Panda Teresa Kujawa z siedzibą 64-840 Budzyń ul. Rynkowa 41 (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 oraz Art. 6 pkt 1 lit. B) i C ) RODO). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.*

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach, upustach, rabatach oraz innych materiałów promocyjnych i reklamowych i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

   

  Pola oznaczone * wymagają wypełnienia

   

  Kompleksowe rozwiązania z zakresu zagospodarowania terenów zieleni.

  • Zasięg działania: Poznań, Piła, Budzyń, Chodzież, Gniezno, Szamotuły
  • Obszar działania: powiat poznański, pilski, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, złotowski, szamotulski.

  Firma ogrodnicza B&K OGRODY – zakładanie ogrodów i projektowanie ogrodów Poznań, Piła, Wielkopolska. Pielęgnacja zieleni, urządzanie ogrodów i budowa terenów zieleni to filary działalności. Systemy nawadniające gwarantują optymalne nawadnianie ogrodu. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt wielozadaniowy Anant – ładowarka, glebogryzarka, koparka wynajem. Zakładanie kratki trawnikowej, parkingi ekologiczne, urządzanie i budowa ogrodów, odwodnienia i drenaże, kratka trawnikowa i system nawadniania – serdecznie zapraszamy – system nawadniania, aranżacja zieleni i pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i w Pile. Tereny zieleni, ogrody przydomowe – zadbaj o swój ogród przydomowy. Nasza oferta to nie tylko projektowanie i nawadnianie ogrodów (systemy nawadniania ogrodów) oraz terenów zieleni.