Młodość i energia

B&K to zespół młodych, energicznych ludzi, których pasje na co dzień spełniają się w realizacji projektów ogrodów oraz terenów zieleni. działalność prowadzimy od 1999 r. Dzięki połączeniu zamiłowania, wiedzy teoretycznej oraz praktycznej gwarantujemy: profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny.
Specjalizacja naszej firmy to: projektowanie, urządzanie i budowa ogrodów oraz terenów zieleni. Proponujemy odważne rozwiązania w kwestii szeroko pojętego kształtowania krajobrazu. Projektujemy z myślą o Państwa wygodzie oraz potrzebie przebywania w pięknym otoczeniu. Staramy się powiększyć Państwa przestrzeń życiową o komfortowe, tętniące życiem miejsce wyciszenia, relaksu oraz spotkań z najbliższymi.

Referencje

4 Expo Poznań

Prace ogrodnicze na rzecz firmy 4 Expo Poznań

Firma HL

Wykonanie zieleni oraz systemu nawadniania

Gmina Budzyń

Od kilku lat współpracujemy z Gminą Budzyń

więcej
Nasze plany
Przede wszystkim rozwój parku maszynowego, sukcesywne zwiększanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, powiększanie zasięgu działalności oraz rozbudowa usług.
Nasze doświadczenie
Działalność prowadzimy z sukcesem od 1999r. W tym czasie dzięki profesjonalizmowi, wszechstronności i konkurencyjnym cenom pojęliśmy współpracę z wieloma inwestorami publicznymi.
Nasze możliwości
Dzięki bogatej bazie sprzętowej oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy wstanie przyjąć praktycznie każde zlecenie w dziedzinie ogrodów i terenów zieleni łącznie z wykonaniem oświetlenia, systemów nawadniania/odwadniania czy utwardzania.